Ogłoszenia o naborach

Nabór – stypendia 2023/2024

Ogłaszamy kolejny nabór wniosków o udzielenie stypendium na rok akademicki 2023/2024.

Zapraszamy wszystkich studentów zamieszkujących gminę Murowana Goślina, którzy rozpoczynają studiowanie na
I roku studiów w roku akademickim 2023/2024 do składania wniosków o stypendium finansowane przez Fundację Edukacyjną im. Świętego Jana Pawła II w Murowanej Goślinie. Termin składania wniosków mija 3 października 2023 r.

Wniosek wraz z załącznikami prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@fundacjajanapawla.org.pl.

Wszelkie informacje o sposobie naboru i dokumentach, które należy złożyć zawarte są w Regulaminie przyznawania stypendiów dostępnym na stronie.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt (biuro@fundacjajanapawla.org.pl; 691 224 550).