Fundacja

W Jubileuszu roku 2000 Rada Miejska oraz Zarząd Miasta i Gminy Murowana Goślina powołały Fundację Edukacyjną im. Jana Pawła II.

Celem Fundacji jest wspieranie edukacji młodzieży pochodzącej z rodzin wielodzietnych i niezamożnych gminy Murowana Goślina.

Swój cel Fundacja zamierza realizować szczególnie poprzez udzielanie zdolnej młodzieży pochodzącej z rodzin wielodzietnych i niezamożnych stypendiów finansowych w celu umożliwienia odbywania nauki w szkole wyższej.

Pragniemy polecić Państwa hojności cele naszej Fundacji. Wszystkim fundatorom zapewniamy udział w uroczystości wręczenia stypendium.