Activity

Koncert „Perły polskiej piosenki lat 60. i 70.”

Zapraszamy na kolejny koncert organizowany przez naszą Fundację z wymiernym i nieocenionym wsparciem Powiat Poznański tym razem inny nastrój i inny rodzaj muzyki. Koncert „Perły polskiej piosenki lat 60. i 70.” w wykonaniu niesamowitego Dawid Krzyk z towarzyszeniem instrumentalistów pracujących na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Zapraszamy:

• sobota 30 września, godz. 17:00
  • Aula SP nr 1 w Murowanej Goślinie (ul. Mściszewska 10)
  • wstęp wolny

Będziemy mogli posłuchać utworów takich artystów jak :Czesław Niemen, Marek Grechuta, Andrzej Zaucha, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyki wielu innych!

Zapraszamy wszystkich, którzy pamiętają muzykę lat 60. i 70., ale także i tych, którzy chcą ją poznać!

Przy okazji koncertu będziecie mogli Państwo wymiernie wesprzeć dzieło stypendialne naszej Fundacji!

Bardzo dziękujemy Powiat Poznański za wsparcie finansowe koncertu!