Uncategorized

W roku 100. urodzin JP II – Siewcy Lednicy w Murowanej!

Fundacja Edukacyjna im. Świętego Jana Pawła II zaprasza na koncert plenerowy Siewców Lednicy, który odbędzie się w niedzielę 20 września o godz. 16.00 na placu przy kościele. Koncert jest formą upamiętnienia 100 rocznicy urodzin patrona Fundacji.

Udało się! Koncert Siewców Lednicy odbędzie się w Murowanej Goślinie. Pierwotnie planowaliśmy, że Siewcy pojawią się w przededniu rocznicy urodzin Karola Wojtyły, jednak sytuacja covidowa zmusiła nas do przeniesienia koncertu na czas kiedy będzie to możliwe.

W trakcie koncertu przyprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na cele statutowe naszej Fundacji – stypendia dla studentów. Będzie można nabyć cegiełkę o wartości 10 zł, 20 zł oraz tak zwaną: Ofiarę Serca.

Koncert odbędzie się 20 września (niedziela) o godzinie 16.00 na placu przy kościele na Zielonych Wzgórzach.  Z uwagi na procedury covidowe prosimy o przybycie z wyprzedzeniem (wstęp od godziny 15:15).  Prosimy także o przybycie z wypełnionymi oświadczeniami o stanie zdrowia (do pobrania poniżej).

Zasady uczestnictwa w koncercie:  

W związku z obowiązującymi przepisami:

  • teren koncertu wyznaczać będą specjalne białoczerwone taśmy;
  • na teren koncertu będzie można wejść tylko przez jedno wejście;
  • obowiązkowe będą maseczki lub przyłbice (przez cały czas koncertu);
  • konieczne będzie złożenie oświadczenia (wzór do pobrani poniżej) o stanie zdrowia (w imieniu niepełnoletnich uczestników koncertu oświadczenie składa opiekun prawny).
  • Zapewnione zostanie miejsce dezynfekcji rąk oraz pomiaru temperatury.

Pełne zasady koncertu określa REGULAMIN z którym można zapoznać się tutaj:
Zobacz Regulamin

Oświadczanie o stanie zdrowia do pobrania tutaj:

Koncert odbędzie się dzięki środkom z Powiat Poznański.
Partnerem  koncertu jest  Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zielone Wzgórza” .